Loving Seville San Juan 3

Το διαμέρισμα Loving Seville San Juan 3 απέχει περίπου 1 χλμ. από την Lonja del Barranco και μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Φλαμένκο. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για περισσότερη άνεση, το διαμέρισμα διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.

Το διαμέρισμα Loving Seville San Juan 3 με 1 υπνοδωμάτιο διαθέτει μικρή κουζίνα με όλες τις απαραίτητες συσκευές.

Το Ανάκτορο της κοντέσας ντε Λεμπρίχα απέχει μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα, ενώ το Αλκάθαρ της Σεβίλλης είναι σε απόσταση μόλις 13 λεπτών με τα πόδια. Χάρη στην άνετη τοποθεσία, η Χιράλντα βρίσκεται σε απόσταση μόνο 600 μέτρων. Το διαμέρισμα Loving Seville San Juan 3 26 τ.μ. Απέχει περίπου 1 χλμ. από σταθμό τρένου Σταθμός Santa Justa και μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Larana.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Loving Seville San Juan 3
Genteel Home Alfalfa
Τιμή μόνο για κινητά

Genteel Home Alfalfa

9.3
Άριστο 27 σχόλια
73 μ από το κατάλυμα
USD 200 USD 180
ανά νύχτα
Unico Alfalfa Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Unico Alfalfa Apartment

9.0
Άριστο 53 σχόλια
102 μ από το κατάλυμα
USD 114 USD 103
ανά νύχτα
Isg Apartments Cuesta Del Rosario
Τιμή μόνο για κινητά

Isg Apartments Cuesta Del Rosario

8.1
Πολύ καλό 41 σχόλια
103 μ από το κατάλυμα
USD 607 USD 546
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΣεβίΛΛης
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Santa Justa Station
    1,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESHFTU0000410340001456040020000000000000VUT/SE/039170,VFT/SE/03917,VUT/SE/039170
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Loving Seville San Juan 3;
      Το διαμέρισμα Loving Seville San Juan 3 βρίσκεται κοντά σε Torre Giralda.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Loving Seville San Juan 3;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Loving Seville San Juan 3 περιλαμβάνουν Ανάκτορο Σαν Τέλμο, που απέχει 17 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Loving Seville San Juan 3;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Loving Seville San Juan 3 θα είναι 130€.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν La Escalona και Los Coloniales και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Όχι, στο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Loving Seville San Juan 3;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Loving Seville San Juan 3 αποτελεί 26 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΣεβίΛΛης
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Santa Justa Station
    1,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Loving Seville San Juan 3

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο